♦ درباره صنایع شیمی ساختمان آبادگستران 

شرکت آبادگستران مهر خوزستان، در یکی از فعالیت های خود فعال در زمینه تولید تخصصی انواع مواد افزودنی بتن و مواد شیمیایی ساختمان با ظرفیت بالغ بر 2000 تن درسال و تولید 60 نوع محصول مختلف می باشد و خود را متعهد به ارائه محصولات با برترین کیفیت و ارائه مشاوره و خدمات پس از فروش در کلیه نقاط کشور می داند.
همچنین این شرکت با توجه به سابقه طولانی در همکاری با پتروشیمی ها، پالایشگاه و دیگر شرکت های زیر مجموعه نفت، وندور لیست مناطق نفت خیز جنوب کشور نیز می باشد.

به منظور گرد آوری تجربیات و دانش همکاران و نیز مطالب مفید و کاربردی ، نقد و بررسی محصولات و هم اندیشی در شناخت نیاز های جدید و ارائه محصولات مناسب ، تهیه مستندات مجرب و مفید جهت آموزش پرسنل کارگاه ها و پروژه ها جهت نیل به بهره وری بیشتر و کاهش هزینه در پروژه ها ، شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران از تمام مخاطبان متخصص و اندیشمند در سراسر کشور دعوت مینماید تجربیات و پیشنهادات خود را جهت انتشار در شبکه های اجتماعی و وب سایت ، با این مجموعه به اشتراک بگذارند . امید است این حرکت بستری باشد جهت رشد و تعالی این صنعت در کشور.

فرصت های شغلی در آبادگستران

شرکت آبادگستران مهر خوزستان با توجه به پروژه های تحقیقاتی و اجرایی خود در زمینه نفوذناپذیری و خوردگی بتن نیاز به جذب نیروی متخصص در این زمینه را دارد. لذا از واجدین شرایط دعوت می شود رزومه خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایند.